http://www.irfreeup.com/uploads/13673924876741.png
 
نوشته شده توسط : محمد امین یزدان پناه


دکتر ولایتی و دکتر قالیباف که تا همین چند روز پیش یک ائتلاف به نام ائتلاف 2+1 داشتند ! والان ندارند ! چرا ندارند !؟ یکسری سوالات ایی هست که در ذهن بسیاری از مردم ایجاد شبهه کرده است !
بنده از این دو نفر و حامیانشان درخواست دارم تا به این سوال ها جواب دهند !
بعضی از سوالات چند بخشی هستند !و نیاز به جواب های جداگانه ایی دارند ! با صبر و حوصله بخوانید !
بقیه در ادامه مطلب...

سوال 1:آقای ولایتی شما گفته بودید که در سال 84 به احترام روحانیت از انتخابات کنار کشیدید ! و نه به نفع هاشمی رفسنجانی ! چه تضمینی وجود دارد که شما در دولت آینده تان !!! دوباره همچین کاری را انجام ندهید ؟


سوال 2:آقای قالیباف شما همیشه در تبلیغاتتان خود را مدیری برجسته و با سابقه نشان داده اید ! چطور یک مدیر برجسته نتوانسته است در طول 8 سال بافت فرسوده ی تهران را با وجود مشوق ها و تبلیغات فراوان برای مردم و هزینه ی بسیار زیاد به انجام برساند ؟ تا جایی که چمران رئیس شورای شهر تهران نیز زبان انتقاد را گشوده است ؟؟؟

آیا درست است که نتوانستن ها و نشدن ها را حتی قبل انتخابات به گردن دولت به دلیل اجرای مسکن مهر در خارج شهر و اجرای درست تمرکز زدایی از پایتخت انداخت ؟؟؟


سوال 3: آقای قالیباف مقصر اصلی حادثه ی سیل در متروی تهران در فروردین پارسال (1391) و خسارت 30 میلیاردی به گفته سنخنگوی خودتان آقای ایازی چه کسی بود ؟ آیا شهرداری تهران و شخص شما در عدم اجرای درست کانال سیل بر در نزدیکی خط 4 مترو شما نبودید ؟؟؟

در ضمن بعضی از منابع این خسارت ها را تا 100 میلیارد تومان هم برآورد کرده بودند که رسانه های حامی شما زبان سانسور را بر زبان حقایق ترجیح دادند !درست است ؟


سوال 4: آقای ولایتی ! آیا کل دیپلماسی ما باید همان خنده ها و در اتاق خلوت خوش و بش کردن ها باید تعریف شود ؟؟؟ آیا  120 کشوری که در اجلاس عدم تعهد به تهران آمدند ! جزو این دنیا نبوده اند ؟


سوال 5: آقای ولایتی شما گفته بودید که سفرای کشورهای اروپایی به خاطر شما به ایران می آمدند ! آیا این درست است که محبوبیت امام خمینی (ره) را به خودتان نسبت دهید ؟؟؟


سوال 6: آقای قالیباف ! شیب غیر استاندارد تونل توحید که امروزه از آن با اسم تونل وحشت یاد می شود ! بخشی از مدیرت مثلا موفق شما به حساب نمی آید ؟

تا جایی که پلیس مجبور شده است تا با نصب دوربین از وقوع تصادفات خطرناک جلوگیری کند ! که البته نیز ناموفق بوده است ! وآیا جان شهروندان ایی که از این تونل می گذارند ! از آرای شما کم ارزش تر هستند ؟


سوال 7:آقای قالیباف ! شما در کتاب خودتان با عنوان برنامه ایی برای پیشرفت ! یکی از راه های از بین بردن بیکاری را کاهش جمیعت عنوان کرده اید ! آیا امروزه که ایران اسلامی هم با مشکل بیکاری روبرو است و هم با مشکل کاهش نرخ جمیعت ! و پیر شدن نسل که تهدید همه جانبه برای ایران است ! همیچین تفکری درست است ؟؟؟


سوال 8 :آقای ولایتی ! ماندن شما در صحنه ی انتخابات همان قدر به ضرر اصولگرایان است که اجماع اصلاح طلبان بر روی حسن روحانی ! شما که در انتخابات مجلس نهم در اسفند 90 ! ادعای اتحاد را داشتید ! امروز چگونه می خواهید عمل کنید ؟؟؟


سوال 9 : آقای قالیباف ! شما در مناظره اقتصادی گفته بودید که نرخ ارز را تثبیت می کنم ! آیا این حرف شما غلط نیست ! حتی اگر تورم ایران به زیر 5 درصد برسد و شما نرخ ارز را ثابت کنید ! آن وقت تمام تولید کنندگان ما در مواجه با کالا ی خارجی  با توجه به تورم سالانه ! ضربه اقتصادی نخواهند خورد ؟؟؟

چرا باید به خاطر بدست آوردن رای مردم همچین وعده ی غلطی داد ؟؟؟


سوال 10 : آقای قالیباف ! شما گفته اید که اول پیشرفت و بعد عدالت !!! آیا این گفته ی شما ضد فرمایش امیرالمومنین علی (ع) نیست ؟ که می فرمایند عدالت مقدمه ی پیشرفت است ؟


سوال 11: آقای قالیباف ! آیا مسجد گریزی را نمی شود در برنامه های شهردای تهران پیدا کرد ؟

آیا جشن های شعبانیه شهرداری تهران  را نمی توان اوج ابتذال اختلاط دختر و پسر  دانست ؟ تا جایی که صدای همین مردم متدین هم در آمد ؟


سوال 12 : آقای ولایتی و آقای قالیباف ! مگر رهبری در مراسم ارتحال امام خمینی (ره) امسال نفرمودند کاندیدا ها وعده های نشدنی ندهند ! آیا دادن وعده های 100 روزه و دوساله ! به این مردمی که هم اکنون در اوج فشار اقتصادی هستند ! نشانه ی  بازی با احساسات مردم نیست ؟؟؟


سوال 13 : آقای قالیباف ! شما در مناظره اقتصادی در تلوزیون گفته بودید شهرداری تهران را در این 8 سال بدون پول نفت اداره کرده اید !!! آیا شهرداری تهران ! چاه نفت دارد که حالا بخواهد بدون یا با پول نفت ادراه شود ! شما این را چگونه توجیه می کنید ؟


سوال 14 : آقای ولایتی ! آیا می شود کشور را فقط با یکسری نظریات درباره ی تاریخ اداره کرد ؟


سوال 15: آقای قالیباف ! آیا درست که پروژه هایی که توسط قرار گاه خاتم الانبیا (ص) اجرا و به بهره برداری می رسد را با نام شهر داری تهران ثبت کرد ؟

آیا تورم کشور ما قدمتی بالای 40 سال دارد را با صرف این که چون فلانی بزرگراه در تهران ساخته پس می تواند مشکل تورم را حل کند ! تضمین کرد ؟ که همین بزرگراه ساختن ها توسط قرار گاه انجام نمی شده است ؟

چرا باید بزرگراهی را در ایام تبلیغات انتخابات نمیه کاره افتتاح کرد ؟


سوال 16: آقای قالیباف ! اگر فقط صرف این که کارآمدی مهم تر از تقوا است ! آیا شهردار واشنگتن سیتی آمریکا از شما شایسته برای ریاست جمهوری ایران نیست ؟

سوال 17 : آقای ولایتی و آقای قالیباف ! آیا حضرت علی (ع) استانداران خود را  بر مبنای تقوا و شایستگی فردی انتخاب نمی کردند ؟


سوال 18 : آقای قالیباف ! شما گفته بودید اگر هاشمی رفسنجانی در انتخابات به عنوان کاندیدا شرکت کند ! شما سوالات جدی دارید ! شما چگونه حامیان دیروز هاشمی رفسنجانی را به جای این که از حسن روحانی حمایت کنند !!! دارند از شما حمایت می کنند ! نمونه اش احمد توکلی و سایت الف آن !!! این را چگونه توجیه می کنید که احمد توکلی از نمایندگان مجلس و کارشناس اقتصادی حامی اقتصاد تورم زای 49 درصدی هاشمی ! هم اکنون جزو حامیان اقتصادی شما قرار گرفته ! و آیا این قبیل مثال ها ! نشان از قرابت تفکرات اقتصادی شما با هاشمی ندارد ؟

آیا مدل اقتصادی شما ! همان مدل اقتصادی توسعه ی اقتصادی هاشمی  نیست ؟


سوال 19 : آقای قالیباف ! شما چگونه می خواهید دلیل حمایت آشکارای روزنامه های اصلاحطلب تندو مثل روزنامه ی بهار و آفتاب یزد را از خود توجیه کنید ! چرا این روزنامه به جای حمایت از محمد رضا عارف و حسن روحانی !! از شما حمایت می کنند ! این اصلاحطلبان تندور و حامیان سابق فتنه گران ! چه منافع مشترکی با شما دارند ! شما چرا علیه آن ها موضع گیری نمی کنید ! آیا چند عدد رای بیشتر ! این همه ارزش دارد ؟؟؟


سوال 20 : آقای قالیباف ! مردم حالا باید در دین داری شما شک کنند ! مگر شما نگفته بودید اگر نتیجه ی ائتلاف 2+1 چیزی جز اتحاد در آمد ! مردم در دین داری شما باید شک کنند ؟؟؟


سوال 21 :آقای ولایتی ! تنها دلیل حامیان شما ! مشاور بودن شما در بیت رهبری است ! آیا این همان سو استفاده از عنوان و منصبی نبست که به لطف امام خامنه ایی شامل حال شما شده است ! چرا شما تاکنون موضعی نگرفتید ؟

بنده منکر خدمات آقایان قالیباف و ولایتی نیستم و نخواهم بود ! هدف ! بیان یکسری سوالات و ابهاماتی است که مردم دارند ! و بهتر است به جای موضع گرفتن های تعصب آمیز !!! به بیان پاسخ به این سولات بپردازند !

منبع: فرهنگ پرواز
:: برچسب‌ها: قالیباف , ولایتی , انتخابات , روحانی , عارف , هاشمی ,
تاریخ انتشار : یکشنبه 19 خرداد 1392 | نظرات
می توانید دیدگاه خود را بنویسید
 
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات