http://www.irfreeup.com/uploads/13673924876741.png
 
نوشته شده توسط : امین وفایی
این دولت امریكا و شخص ریگان رئیس جمهور آمریكاست كه من اكنون بنام ملت ایران او را و آن دولت را به عنوان جنایتكار و قاتل معرفى مى‌كنم و این را همچون پیامى از سوى یك ملت انقلابى كه در راه عقیده و آزادى و استقلال خود شجاعانه مبارزه مى‌كند، براى مردم آزاده‌ى جهان و براى افكار عمومى ملت امریكا و نیز براى نسلهاى آینده‌ى تاریخ مى‌فرستم.
متن کامل پیام را در ادامه مطلب بخوانید...


آیت الله خامنه ای    67/4/12
پیام تلفنی درباره سرنگونی هواپیمای مسافربری ایران توسط ناو آمریكایی

بسم‌اللَّه‌الرّحمن‌الرّحیم

ملت عزیز ایران، برادران و خواهران، حادثه‌ى عظیم و فاجعه‌آمیز حمله به هواپیماى مسافرى و كشتار مظلومانه‌ى صدها مرد و زن و كودك مسافر نشان‌دهنده‌ى خشم و كینه‌ى دیوانه‌وار امریكا نسبت به انقلاب و نظام اسلامى ماست. نشان‌دهنده‌ى آن است كه شیطان بزرگ در رویاروئى با اسلام تا سقوط در لجنزار وحشیانه‌ترین جنایات پیشرفته است. نشان‌دهنده‌ى آن است كه دستگاه استكبار پلید از ترفندهاى سیاسى و تبلیغاتى و نظامى خود علیه ایران اسلامى طرْفى نبسته و اكنون براى دشمنى كردن راهى جز تروریسم خشن و فضاحت‌بار نمى‌شناسد. همچنین نشان‌دهنده‌ى عمق فاجعه‌اى است كه امروز بشریت با آن روبروست؛ یعنى این‌كه دولتى مدعى تمدن با آن همه پرگویى ریاكارانه درباب حقوق بشر و تظاهر به مخالفت با تروریسم چگونه محصول پیشرفتهاى بشرى را در راه عملى چنین خجلت‌آور به كار مى‌برد و صدها مسافر را در فضاى مجاز و معمولى، چنین بى‌رحمانه و قصاوت‌آمیز به آتش مى‌كشد و صدها خانواده را در داغ عزیزان خود به ماتم مى‌نشاند. این دولت امریكا و شخص ریگان رئیس جمهور آمریكاست كه من اكنون بنام ملت ایران او را و آن دولت را به عنوان جنایتكار و قاتل معرفى مى‌كنم و این را همچون پیامى از سوى یك ملت انقلابى كه در راه عقیده و آزادى و استقلال خود شجاعانه مبارزه مى‌كند، براى مردم آزاده‌ى جهان و براى افكار عمومى ملت امریكا و نیز براى نسلهاى آینده‌ى تاریخ مى‌فرستم. ملت عزیز ایران ما در مبارزه‌ى بزرگ خود و براى حفظ شرف و استقلال خود شهداى زیادى داده و بهاى سنگینى پرداخته‌ایم؛ اما در این مبارزه تاكنون پیروز شده‌ایم. خشم دشمن دلیل پیروزى ماست و ارتكاب جنایت هولناك و فضاحت‌آمیزى كه امریكا دیروز مرتكب شد دلیل دیگرى است بر ناتوانى شیطان بزرگ از این‌كه ملت ما را در صحنه‌ى سیاسى به عقب‌نشینى وادار سازد. ما با نیروى معنوى و لایزالى كه از ایمان و حقانیت خود داریم صحنه‌ى مبارزه با شیطان بزرگ را ترك نخواهیم گفت و مطمئنیم كه حسرت غلبه بر اسلام را به دل دشمن خواهیم گذاشت. ما به دنیا اعلام مى‌كنیم كه ملت ما براى حفظ استقلال خود و براى عقیده‌ى خود آماده است كه همچنان با زورگوئیهاى دنیاى استكبارى و تجاوزگرى امریكا مبارزه كند. این مبارزه‌اى مظلومانه اما شجاعانه و افتخارآمیز است و بنابر تجربه‌ى تاریخ از پیروزى نهائى برخوردار خواهد شد. ما بااطمینان كامل مى‌گوئیم كه رژیم استكبارى امریكا با آسیب‌پذیریهاى خود تاب مقابله با یك ملت مؤمن، شجاع، فداكار و خداجوى را نخواهد داشت و ناگزیر به عجز و عقب‌نشینى خود اعتراف خواهد كرد. ما همچنین اخطار مى‌كنیم كه دولت امریكا باید عواقب این جنایت اخیر خود در خلیج فارس را تحمل كند و مسؤولیت هر پیش‌آمدى در دنبال این عمل فاجعه‌بار با آن دولت و شخص رئیس جمهور امریكاست. این‌جانب حادثه‌ى غم‌انگیز شهادت جمعى از مسافرین بى‌دفاع را به رهبر عظیم و پدر عزیزمان و نیز به همه‌ى ملت ایران و بویژه به خانواده‌هاى مصیبت‌دیده تسلیت مى‌گویم و از خداوند براى آنان صبر و مقاومت و آرامش قلبى و روحى مسألت مى‌كنم.

والسّلام علیكم و رحمةاللَّه و بركاته

 


پرواز مسافربری شماره ۶۵۵ هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران در تاریخ ۱۲ تیر ۱۳۶۷ (۳ ژوئیه ۱۹۸۸ میلادی) از بندر عباس به مقصد دبی در حركت بود كه با شلیك موشك هدایت شونده از ناو یواس‌اس وینسنس متعلق به نیروی دریایی ایالات متحده آمریكا بر فراز خلیج فارس سرنگون شد و تمامی ۲۹۰ سرنشین آن كه ۶۶ نفر از آنها كودك بودند، جان باختند.

 


 

 :: برچسب‌ها: پیام مقام معظم رهبری , سقوط ایرباس , سقوط هواپیما , ناو امریکا , 12تیر 67 ,
تاریخ انتشار : چهارشنبه 12 تیر 1392 | نظرات
می توانید دیدگاه خود را بنویسید
محمد امین پنجشنبه 13 تیر 1392 12:56 ق.ظ
سلام امین جان
چه مطلب به جا و به موقعی
خوشحالم که دوباره دست به قلم شدی!
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.
 
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic